Mēneša ievadvārdi

Ievadvārdi Solidaritātes fonda piecpadsmitās dzimšanas dienas mēnesī

 

Jau piecpadsmito gadu darbojas “Mieram tuvu Solidaritātes fonds”. Tas tika dibināts, paklausot mīļa drauga norādījumam – nav īsti pareizi, ka grāmatiņas ir iegādājamas vienīgi par naudu. Vajadzētu pastāvēt iespējai, ka cilvēks, kurš ir smagā situācijā un kuram būtu jo īpaši nepieciešams, lai Dievs viņu uzrunā ar savu mīlestības vēsti Svētajos Rakstos, attiecīgā mēneša izdevumu saņemtu kā gaidītu vai negaidītu dāvanu.

 

Šobrīd, pateicoties Fonda darbam, ik mēnesi aptuveni astoņi simti grāmatiņu nonāk tādu sociālo darbinieku, kapelānu un citu labas gribas cilvēku rokās, kuri kalpo mūsu brāļiem un māsām slimnīcās, cietumos, krīzes centros un citviet. Ceram un paļaujamies, ka starp tiem astoņiem simtiem cilvēku, kas grāmatiņu saņem, vismaz dažiem Dieva Vārds sniedz būtisku stiprinājumu un iedrošinājumu neatteikties no cerības un turpināt (vai sākt?) ticēt Mīlestības varenajam spēkam. Bet varbūt šādu pamudinājumu saņem daudzi? Kādus augļus tas nes? Dievs zina!

 

Fonds darbojas, vienīgi pateicoties ziedojumiem, un mēs, Fonda darba organizētāji, par to nesaņemam atalgojumu – tā ir mūsu kalpošanas daļa. Lūdzam arī Jūs mums pievienoties ar savu atbalstu, lai Fonds var darbu turpināt un arī turpmāk nodrošināt bezmaksas “Mieram tuvu” izdevumus tur, kur tos gaida.

Paldies tiem, kas vienkārši ieskaitīs ziedojumu Fonda kontā, tomēr jau vairākus gadus piedāvājam Fonda labvēļiem to atbalstīt, piedaloties aizraujošā notikumā – Mākslas darbu labdarības izsolē.

 

Šogad izsolei piedāvātajos darbos briest dārzs, plaukst un smaržo puķes, peld zivis un lido putni. Daudz krāsu, daudz gaismas, daudz miera un daudz vitalitātes. Starp dažādajiem darbiem kāds noteikti uzrunās tieši Jūs! Iepazīstieties un pieņemiet lēmumu piedalīties – būs lieliski (mēs jau čakli strādājam, lai sarīkotu atkal skaistus un krāšņus svētkus).

 

Šā gada īpašais akcents – izsoli veltām pāragri mūžībā aizgājušā priestera un gleznotāja Gata Mārtiņa Bezdelīgas piemiņai. Esam pagodināti, ka starp citiem mākslas darbiem izsolei varam piedāvāt arī tēva Gata gleznu “Dārzs”. Bet pašu pasākumu uzticam viņa aizlūgumiem jau Kunga tuvumā un arī jūsu lūgšanām, mīļie Mieram tuvu draugi. Lai ar Dieva svētību mums viss izdodas un “Mieram tuvu Solidaritātes fonds” var auglīgi turpināt darbu savā otrajā piecpadsmitgadē.

 

Aija Balode