Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Gargo tiltu būvnieks
Ivars Graudiņš

Cena ar PVN: 7.70 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

Šī grāmata ir tapusi, atzīmējot izcila kristieša, vienotāja un drauga Ivara Graudiņa 70. dzimšanas dienu, kā arī 20. gadadienu, kopš pirmo reizi pēc viņa iniciatīvas Gaiziņā notika Latvijas kristīgo konfesiju bīskapu tikšanās. Vēlāk šādas tikšanās – Gaiziņi – turpinājās kā skaista Latvijas Baznīcas ekumeniska tradīcija.
Dzimis Zviedrijā, izglītību ieguvis ASV, 1999. gadā Ivars atgriezās Latvijā un, paklausījis Dieva aicinājumam, Latgalē, Ružinā gadu vēlāk izveidoja kristīgo centru, ko vadīja līdz pat savai aiziešanai mūžībā 2018. gadā. Kā to nereti pieredzējuši radikāli Dieva liecinieki, Ivars no šīs dzīves šķīrās tāda cilvēka nogalināts, kuram iepriekš viņš bija palīdzējis.
Grāmatā apkopotas Ivara domubiedru liecības, kā arī fragmenti no viņa dienasgrāmatām.

“Darbs pie šīs grāmatas deva unikālu iespēju satikties un runāt ar tik dažādiem atšķirīgu konfesiju un atšķirīgu pārliecību kristiešiem. Daļai no viņiem nebūtu viegli sarunāties un vienoties. ... Taču viņi visi bija un ir Levi Ivara Graudiņa sirdsdraugi! Viņi visi atsaucās uz satikšanos un draudzību ar Ivaru kā pavisam īpašu savas dzīves pagrieziena punktu."
Arnis Šablovskis, grāmatas sastādītājsLappušu skaits: 196 lpp.
Formāts: 17 cm x 20 cm
Cena ar PVN: 7.70 EUR
Mieram tuvu jūlijs 2021 vāka attēls. Sarkani ziedi uz pelēka fona. Izšuvums.

  Grozs ir tukšs