Mieram tuvu Solidaritātes fonds

Kopš 2006. gada septembra darbojas „Mieram tuvu” Solidaritātes fonds. Fonda misija ir panākt, lai „Mieram tuvu” būtu pieejami arī cilvēkiem, kuriem ir ļoti vajadzīgs Dieva Vārda stiprinājums, bet kuri vai nu nespēj izdevumu iegādāties, vai arī to vienkārši nepazīst. 

Solidaritātes fonda līdzekļi ir paredzēti:
- lai bezmaksas „Mieram tuvu” izdevumi būtu pieejami visur, kur ir grūtībās nonākuši cilvēki, – slimnīcās, krīzes centros, cietumos un citviet. Bezmaksas „Mieram tuvu” tiek dalīti ar garīdznieku, kapelānu un sociālo darbinieku starpniecību;
- tam, lai izvietotu stendus ar bezmaksas „Mieram tuvu” eksemplāriem slimnīcu un krīzes centru kapelās, lūgšanu vietās un citviet.

Ik mēnesi ar Solidaritātes fonda starpniecību pie lasītājiem nonāk aptuveni tūkstotis bezmaksas „Mieram tuvu” eksemplāru. (Ar atskaiti par Solidaritātes fonda grāmatiņu izlietojumu iepriekšējā mēnesī, lūdzu, iepazīstieties zemāk.)

Lūdzam arī jūsu atbalstu „Mieram tuvu” Solidaritātes fondam un no sirds pateicamies visiem atbalstītājiem.  

UZMANĪBU! Ziedojot vismaz 15 EUR, lūdzu, norādiet maksājuma uzdevumā savu adresi, un mēs jums pa pastu aizsūtīsim pateicības dāvanu – CD „Mums ir labi šeit būt”, ar Solidaritātes fonda atbalstam notikušo labdarības koncertu ierakstiem. Savukārt, ja ziedojat, izmantojot automātisko maksājumu, lūdzu, atsūtiet savu pasta adresi uz e-pastu mt@mieramtuvu.lv. Lai ziedot ir patīkami!

Rekvizīti ziedojumu veikšanai:
"Mieram tuvu" Solidaritātes fonds,
reģ. nr. 50008109231,
SWEDBANK HABALV22
konts: LV 66 HABA 055 101 541 36 81


Ērtāka ziedošanas iespēja Swedbank klientiem vai PayPal lietotājiem šeit:
Summa  (EUR):


Atskaite par iepriekšējā mēneša „Mieram tuvu” izdevumiem, kas tika izdalīti ar Solidaritātes fonda starpniecību atrodama šeit.