Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Anna Merlo
Prasme mīlēt tā, kā mīl Dievs

Cena ar PVN: 8.40 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

Radot mūs pēc Sava attēla, Dievs mums ir devis spēju mīlēt tā, kā mīl Viņš pats. Tomēr šo vērtīgo dāvanu ir ļoti grūti attīstīt. Tā kā vīrišķais un sievišķais aspekts mūsos un ap mums nereti ir viens ar otru pretrunā, mums jāmācās nodibināt starp tiem mieru un līdzsvaru. Mīlēt ir jāmācās, un nepieciešama mūsu sadarbība, lai pārvarētu ievainojumu izraisītās aiztures. Šis process palīdzēs arī atrisināt mūsdienās izplatīto vīrišķības krīzi. Tātad mums jāatgriežas Mīlestības skolā un jāieklausās, ko māca Tēvs.
Šī grāmata domāta ikvienam no mums, jo mēs visi esam aplam ieaudzinātas emocionālas uzvedības gūstekņi. Tā dāvā jaunu cerību kā vīriešiem, tā sievietēm – cerību atgūt mūsu cēlumu, sasniedzot Tēva dēlu un meitu pilnbriedu –, un vadīs viņus ceļā, lai viņi spētu mīlēt patiesi. Mācīsimies no Tā, kurš vienīgais prot mīlēt!


Anna Merlo
, precējusies un piecu bērnu māte, veic mācīšanas un garīgās līdzgaitniecības kalpojumu harizmātiskajā kustībā, kuras mērķis ir sekmēt kristiešu vienotību. Viņa vada sesijas, lai palīdzētu personām, kuras vēlas piedzīvot savas Dieva bērnu identitātes atjaunotni, kā arī kopā ar savu vīru piedāvā sesijas laulātajiem. Jau agrāk izdevniecība “Dzīvības Straumes” ir latviešu valodā tulkojusi un izdevusi Annas Merlo grāmatas “Tev vairs nav jābaidās no nelaimes”, “Es tevi mīlēšu tik un tā”, “Spēt atlaist”.

Izdevējs: "Dzīvības Straumes"
Lappušu skaits: 195 lpp.
Formāts: 14.5 cm x 20 cm
Cena ar PVN: 8.40 EUR 

Mieram tuvu jūlijs 2020

  Grozs ir tukšs