Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Žans Danjelū
Kultūra, ko nodeva savējie

Cena ar PVN: 4.40 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

Rīgas Augstākais reliģijas zinātņu institūts piedāvā lasītājiem kardināla Žana Danjelū darbu “Kultūra, ko nodeva savējie”.
Grāmata ir autora pārdomas par intelektuāļu atbildību un nozīmi mūsdienu kultūrā, ko slavenais teologs un patristikas pētnieks sarakstīja divus gadus pirms savas nāves. Grāmatas ievada autors ir priesteris Andris Marija Jerumanis. Tajā viņš iepazīstina latviešu lasītāju ar kardināla Danjelū izcilo personību un atklāj šīs nelielās grāmatas garīgo vērtību: “Mūsu priekšā ir grāmata, kuras autors ir viens no nozīmīgākajiem 20. gs. katoļu inteliģences pārstāvjiem ne tikai Francijā, bet pasaulē ― kardināls Žans Danjelū. Tajā runāts par kultūras nozīmi, par to, cik svarīga ir cilvēces atmiņa, lai labāk saprastu cilvēku, viņa noslēpumu un neizmērojamo cieņu, tāpēc tā īpaši nepieciešama šodien, kad cilvēce atmiņām par savu pagātni ļauj nogrimt aizmirstībā, priekšroku dodot tagadnei, lai dzīvi dzīvotu hēdonistiskā veidā, baudot attiecīgo brīdi.”

Grāmatas izdevumu latviešu valodā sagatavoja tulkotāja Anita Piziča, redaktors Arturs Hansons, zinātniskais redaktors priesteris Modris Lācis. Vāka dizainu izstrādāja māksliniece Līga Krēže.


Izdevējs: RARZI 
Lappušu skaits: 97 lpp. 
Formāts: 12 cm x 19 cm 
Cena ar PVN: 4.40 EUR

Mieram tuvu marts 2019

  Grozs ir tukšs