Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Tēvs Emiljēns Tardifs
Mīlestības ugunī

Cena ar PVN: 7.35 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

„Jūs saņemsiet Svētā Gara spēku, kas nāks pār jums, un jūs būsiet Mani liecinieki gan Jeruzalemē un visā Jūdejā, gan Samarijā un līdz pat pasaules galam.” (Apd 1,8)
Harizmātiskā Atjaunotne, kas katoliskajā Baznīcā aizsākās 1967. gadā, mūsdienās pulcina vairāk nekā 160 miljonus cilvēku, kuru kristīgā ticība ir atjaunota un pārveidota.
Arī pāvests Francisks aicina izplatīt šo „žēlastības straumi”: „Es no jums sagaidu, ka jūs Baznīcā ar visiem dalīsieties šajā žēlastībā, kas ir kristība Svētajā Garā,” viņš sacīja katoļu Harizmātiskajai Atjaunotnei 2014. gada 1. jūnijā un 2015. gada 30. oktobrī.
Šajā grāmatā nozīmīgākā daļa ir otrā, „Mīlestības ugunī”, kurā tēvs Tardifs stāsta par kristieša dzīves pamatpatiesībām, kas daudziem no mums, iespējams, jāatklāj no jauna – Dieva mīlestība, grēks, pestīšana Kristū... katrai nodaļai pievienota arī lūgšana. Pirmā daļa „Apkārt pasaulei bez ceļasomas” ir vēsts par Kristus uzvaras gājienu visā pasaulē līdz ar aizraujošām liecībām.

Tēvs Emiljēns Tardifs (1928 – 1999), Jēzus Svētās Sirds misionārs, kanādietis, bija misionārs Dominikānas Republikā un vadīja tur formācijas un evaņģelizācijas centru. Veicot savu sludināšanas kalpojumu, viņš katru gadu apceļoja daudz valstu visā pasaulē. Viņa pirmā grāmata „Jēzus mani darīja par liecinieku” ir izdota vairāk nekā miljons eksemplāros un tulkota astoņpadsmit valodās, arī latviešu. Izdevējs: "Dzīvības Straumes"
Lappušu skaits: 185 lpp.
Formāts: 13.7 cm x 20 cm
Cena ar PVN: 7.35 EUR

Mieram tuvu februāris 2019

  Grozs ir tukšs