Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

15 dienu lūgšana kopā ar tēvu Mariju Eugēniju no Bērna Jēzus

Cena ar PVN: 6.75 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

Lūgties kopā ar tēvu Mariju Eugēniju (īstajā vārdā Anrī Grialū, karmelītu mūku, 1894 – 1967) nozīmē aptvert lielo, neatliekamo darbu: dāvāt laiku Dievam! Tas nozīmē meklēt Dievu nepagurstot. Tas nozīmē atklāt lūgšanas vienkāršību; ticībā mācīties neatlaidību, vienalga, vai ataust diena vai satumst nakts. Tas nozīmē mācīties Svētā Gara skolā, lai cik daudz pienākumiem apkrauta būtu mūsu dzīve. Lūgties kopā ar tēvu Mariju Eugēniju nozīmē dzīvot viņa garīgo dzīvi Karmela svēto gaismā.
Dzīves laikā viņam bija daudz pienākumu Karmela ordeņa ietvaros; viņš dibināja Dzīvības Mātes institūtu (Venaskā, Voklīzā); bieži tikās ar citu kultūru pārstāvjiem, un tas viss palīdzēja tēvam Marijai Eugēnijam kļūt par kontemplatīvu apustuli, kurš joprojām turpina vadīt Dieva tautu.
Viņš sarakstījis virkni grāmatu, no kurām vispazīstamākā ir Es gribu redzēt Dievu (vairāk nekā 60 000 eksemplāru franču valodā; latviešu valodā nav tulkota). Viņš pauž spēcīgu pārliecību: „Mūsdienu pasaule alkst un slāpst pēc laimes. Tā alkst pēc maizes, bet vēl jo vairāk alkst un slāpst pēc Dieva.”

Rozlīna Deglēra, filozofijas profesore, un Žoela Gišāra, pedagoģijas profesore, ir Dzīvības Mātes institūta locekles; šo institūtu dibinājis tēvs Marija Eugēnijs, kuru viņas pazinušas personiski. Šodien viņas apliecina, ka viņa mācība joprojām ir aktuāla.


Izdevējs: "Dzīvības Straumes"
Lappušu skaits: 116 lpp.
Formāts: 11.5 cm x 19 cm
Cena ar PVN: 6.75 EUR

Mieram tuvu aprīlis 2018

  Grozs ir tukšs