Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Brālis Daniels Anžs
Mīlestība, kas dziedina brūces

Cena ar PVN: 7.40 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

„…tas, ko Gars patlaban liek mums piedzīvot Baznīcā šajos jaunajos Vasarsvētkos, vēl nenojaustā veidā izgaismo daudzus Terēzes iekšējās pieredzes aspektus. Mēs domājām, ka viņas vēstījums ir jau caurcaurēm izpētīts, taču piepeši mūsu priekšā paveras negaidītas perspektīvas.
It sevišķi jāņem vērā, ka viņas vēstījums ir nevis teorija, bet persona. Viņa pati. Viņa ir dzīvāka par jebkuru citu šeit klātesošo. Viņa tik bieži mēdza sacīt, ka atgriezīšoties, lai būtu kopā ar mums. Viņa strādā varen dūšīgi, veicot darbu, ko viņai uzticēja JĒZUS: lai mēs iemīlētu Mīlestību. Daudzi no mums ir guvuši pieredzi, izjūtot šo pazemīgo, maigo un neuzkrītošo Terēzes klātbūtni. Daži varētu liecināt, ka Kungs viņus ir dziedinājis, pateicoties viņas dziedināšanas kalpojumam.
Tāpēc ļausim, lai Terēze dzied mums savu visskaistāko mīlestības dziesmu: JĒZU. Viņai nav sakāms nekas cits, izņemot JĒZU. Nekā cita viņai nav. Mums viņa ir JĒZUS vaigs, Evaņģēlija dimanta šķautne. Viņa ir gājusi cauri tam, kam agrāk vai vēlāk cauri iesim mēs visi. Viņa ir iepazinusi tos pašus ievainojumus, kārdinājumus un smagos triecienus, ko mēs. Viņa ir bijusi tikpat apjukusi kā mēs visi.” (15.-16.lpp.)

Brālis Daniels Anžs – franču priesteris, daudzu grāmatu autors, kuru pazīst arī Latvijā, – šo grāmatu sarakstījis, pamatojoties uz lekcijām, ko nolasījis kādā konferencē laikā, kad Harizmātiskā Atjaunotne Francijā piedzīvoja īpašu uzplaukumu. Šobrīd jaunu Vasarsvētku žēlastība aizvien vairāk ienāk Latvijā, tāpēc daudzi latviešu lasītāji to varētu uzskatīt par ļoti aktuālu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka arī mums ir labi pazīstama Terēzīte no Bērna Jēzus, šī izcilā svētā, kuras dzīves notikumi pastāvīgi noritēja Svētā Gara iedvesmā, kaut arī viņas rakstos Svētais Gars nav minēts ļoti bieži.


Izdevējs: "Dzīvības Straumes"
Lappušu skaits: 125 lpp.
Formāts: 13.7 cm x 20 cm
Cena ar PVN: 7.40 EUR


 

Mieram tuvu novembris 2019

  Grozs ir tukšs