Mieram tuvu   |    Grāmatas   |    E-grāmatas   |    Komplekti   |    Mūzikas ieraksti   |    Atbalsts Fondam   |   
netshopimage

Aizsardzībai pret ļauno

Cena ar PVN: 6.10 EUR EUR

- +

Dzēst no groza

„Visvairāk Baznīcai šodien vajadzīga aizsardzība pret dēmonu,” pasludināja pāvests Pāvils VI 1972. gada 15. novembra vispārējā audiencē. Jānis Pāvils II savukārt sacījis: „Ļaunums, cilvēka pretrunīgums, viņa iekšējā plaisa ir ne tikai pirmgrēka sekas, bet arī sātana postošās un grūti pamanāmās darbības iespaids.” (Montegargano, 1987. gada 24. maijā) Arī pāvests Francisks joprojām turpina mūs brīdināt: „Esiet nomodā, jo ļaunā stratēģija ir šāda: tu esi kļuvis kristietis, ej savā ticībā uz priekšu, es tevi pametīšu, atstāšu tevi mierā. Taču vēlāk, kad būsi pieradis būt mierā, nebūsi sevišķi uzmanīgs un jutīsies drošs, es atgriezīšos. Šīsdienas evaņģēlijs sākas ar izdzīto ļauno garu un beidzas ar ļauno garu, kas atgriežas. Svētais Pēteris teica: „Tas ir kā plēsīgs lauva, kas staigā mums apkārt.” Tā tas ir! Bet, tēvs, jūs mūs ar šīm lietām tikai baidāt. Nē, es nē! Tas ir Evaņģēlijs! Un tie nav meli: tas ir Kunga Vārds! Lūgsim Kungam žēlastību šīs lietas uztvert nopietni. Viņš atnāca, lai cīnītos par mūsu atpestīšanu. Viņš uzvarēja dēmonu! Lūdzu, neielaidīsimies ar dēmonu nekādos darījumos! Viņš cenšas atgriezties mājās, pārņemt mūs savā varā... Nerelativizēsim, bet būsim nomodā! Un būsim vienmēr ar Jēzu!” (2013. gada 11. oktobrī)

Ja neņemam vērā tos, kas sātanu jeb Luciferu pielūdz, kas gan šobrīd vēl tic viņa personiskajai eksistencei? Pamatojoties uz savu eksorcista pieredzi, autors svētīgi un vienkārši atbild uz simt un vienu jautājumu, ko mūsdienās uzdod aizvien lielāks vīriešu un sieviešu skaits: „Kā dēmons pielavās? Kādas pazīmes norāda uz viņa klātbūtni? Un jo īpaši – kā no viņa tikt vaļā?”

Dons Fusko arī šajā ziņā mums piedāvā risinājumu. Viņš atmasko aptuveni 300 nešķīsto garu „specializāciju” fizisko slimību un psihisko traucējumu jomā. Ja arī šis aspekts mums būs kas jauns, tomēr nevar noliegt, ka ikdienas pieredze apliecina morālteoloģijas mācību: nav nevienas vājības, kuru viltīgā čūska necenstos izmantot. Bet, lai mazinātu to ļauno garu nežēlību un varu, kuri saasina dažādas slimības, vislieliskāko dāvanu lasītājiem autors pasniedz, piedāvādams konkrētu lūgšanu un dievbijības formu apkopojumu, par kurām ļaunie gari paši atzinuši, ka viņi tās nevar ciest...

Izdevējs: „Dzīvības straumes”
Lappušu skaits: 204 lpp.
Formāts: 14 cm x 20 cm
Cena ar PVN: 6.10 EUR

Mieram tuvu novembris 2019

  Grozs ir tukšs