Mieram tuvu ZEM EGLĪTES


MIERAM TUVU ZEM EGLĪTES

Cik vairs ilgi, būs klāt skaistais Ziemassvētku laiks, kad gribas savus mīļos pārsteigt ar kaut ko sirsnīgu un saturīgu. Kā būtu ar Dieva Vārdu katrai dienai? Hmm. Nav slikta doma! Tādējādi mans draugs/mamma/tētis/brālis, brālēns vai darba kolēģis ik mēnesi saņems Mieram tuvu grāmatiņu, bet tas nozīmē – vismaz iespēju uzklausīt Dieva Vārdu un Viņu uzrunāt ar skaistu lūgšanu palīdzību.
Abonējiet Mieram tuvu nākamajam gadam gan sev, gan kādam sev mīļam cilvēkam, un mēs parūpēsimies, lai ziņa par abonementa dāvanu sasniegtu jūsu mīļo cilvēku kā skaists Ziemassvētku pārsteigums. 
Kas jums jādara? Jāpasūta Mieram tuvu 2019. gadam sev un draugam. 
Ko darīsim mēs? Katru mēnesi sūtīsim Jums un Jūsu draugam Mieram tuvu izdevumu. Savukārt janvāra izdevumu draugs saņems noformētu kā jauku Ziemassvētku dāvaniņu ar ziņu, ka šī pārsteiguma autors esat Jūs. Bet tas vēl nav viss – ja Jūs mums uz e-pastu mt@mieramtuvu.lv atsūtīsiet apsveikumu draugam pāris teikumu apjomā, mēs šo apsveikumu izdrukāsim uz kartītes un pievienosim dāvaniņai. Janvāra Mieram tuvu/dāvanas izsūtīsim 15.decembrī ar norādi “atvērt Ziemassvētkos”.  
Izmantojiet šo iespēju! Ieprieciniet sev mīļos cilvēkus Ziemassvētkos ar kaut ko patiešām vērtīgu un ļaujiet, lai mēs Jūs atslogojam no pirmssvētku dāvaniņu meklēšanas rūpēm. 
Piedāvājums spēkā līdz 10.decembrim. Draugu skaits, kuriem Mieram tuvu var dāvināt, nav ierobežots.

Mieram tuvu novembris 2018